Naszą specjalnością jest wykonywanie transportów międzynarodowych cało-pojazdowych  i drobnicowych w dowolne miejsca UE. Świadczymy również usługi transportu regionalnego na terenie UK jak i PL. Usługi wykonujemy w jak najszybszym tempie, dostosowując się do wymagań klientów.

Usługi transportowe międzynarodowe to przewóz towarów, który z powodu wymagań klienta lub ze względu na ich charakterystykę, jest wykonywany dedykowanym środkiem transportu (tj. bez doładunku) w ramach państw członkowskich. Zaletami dedykowanego transportu jest możliwość optymalnego dostosowania przewozu do konkretnego ładunku oraz terminowość dostawy. W przypadku transportu poza strefę UE oferujemy dla naszych klientów dodatkowo obsługę celną.

Dzięki współpracy z czołowym przewoźnikiem na rynku UE, firmą Geoline Logistic Sp z o.o. posiadamy do dyspozycji szeroką flotę pojazdów własnych i kontraktowych z ładownością od 1t do 25t.  W ofercie posiadamy naczepy 13,6, mieszczące 33 europalety, naczepy typu „Mega”, naczepy kontenerowe oraz izotermiczne na potrzeby przewozu towarów o wysokiej wartości w tym elektroniki. DSCompany Ltd oferuje swoim klientom obsługę w zakresie monitorowania towaru w drodze poprzez  zamontowanym na wszystkich pojazdach urządzeniom satelitarnym GPS.

 

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish